Firma Adı İletişim Konum
CPV ENDÜSTRİYEL PROJE ENERJİ BİLGİ TEKN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Barış Mah. Koru Cad. Gökbey Sitesi A1 Blok No:1 / BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 873 0024
Web: www.cpvis.com
Salon: 3
Stant: 300/B
Ürün Grupları
  • PDM/PLM ve Endüstriyel Yazılımlar

CPV Endüstriyel Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık alanında faaliyette olup bilişim sektöründe müşterilerine Bilgisayar Destekli Tasarım, Mühendislik Proje Uygulamaları ve Otomasyon alanlarında geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

E3.series elektrik, şematik, otomasyon, pano, kablo/harness, kablaj tahtası, hidrolik ve pnömatik projelerinizi oluşturmak ve hızlı bir şekilde proje dokümanlarını üretmek için kullanılan modüler bir mühendislik yazılımıdır.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PARTS-PUBLISHER firmanızın iş akışına göre özelleştirilebilen, yedek parça, servis ve ürün bilgilerinizi yönetebileceğiniz profesyonel bir yazılım çözümüdür.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CENIT AG Systemhaus, mCAD,CAE,eCAD entegrasyonu için SAP AG’nin geliştirme partnerlerinden biridir. Mühendislerin üzerinde çalışmış olduğu bütün CAD projeleri aynı anda SAP içerisine entegre edilir. Tasarım aşamasındayken bile mevcut ürün ağacınız SAP içerisinde hazırdır. Bu sayede bu proje ile ilgili her türlü detaya ilgili bütün departmanlar ulaşabilir. Firma içi veya firma dışında ürün gelişimi ile ilgili herkes ürünle ilgili bütün güncel bilgilere anında ulaşabilir. Tedarikçiler veya diğer departman çalışanları, projelerin 3D görünümlerine ilave CAD lisansına ihtiyaç duymadan erişebilirler. Planlama, satınalma vb. süreçler daha hızlı ve etkin bir şekilde çalışır. Ürün ağacına elle müdahale kontrol altına alınarak tasarım ve üretim dökümanlarında oluşabilecek tutarsızlıkların önüne geçilmiş olur.

DOCWAREGERMANY
Adres: yok yok iSTANBUL GERMANYTelefon: 49 1web: www.cpvis.com
ZUKEN E3 GmbHGERMANY
Adres: yok yok iSTANBUL GERMANYTelefon: 49 1web: www.cpvis.com
CENITGERMANY
Adres: yok yok iSTANBUL GERMANYTelefon: 49 1web: www.cpvis.com
CADENASGERMANY
Adres: yok yok iSTANBUL GERMANYTelefon: 49 2web: www.cpvis.com