Firma Adı İletişim Konum
EMKO ELEKTRONİK SAN. TİC A. Ş.
EMKO Elektronik A.Ş.DOSAB Karanfil Sk. No:6 TR 16369Bursa / Türkiye / Osmangazi / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 261 1900
Web: http://www.emkoelektronik.com.tr/tr/
Salon: 7
Stant: 723
Ürün Grupları
  • 5-Programlayıcılar
  • 7-Elektrik Ölçü Cihazları
  • 9-Sistem ve Ekipmanları

EMKO ELEKTRONİK A.Ş. 1986 yılından bu yana Ölçü ve Kontrol Cihazlarının, Sıcaklık sensörlerinin tasarımı, üretimi, pazarlaması, satış öncesi ve sonrası teknik hizmetlerini yürütmektedir... Müşteri odaklı yaklaşım ile ürün fonksiyonelliğine ve kalitesine birinci derecede önem verilerek, programlanabilir çok fonksiyonlu proses kontrol cihazlarının, sayıcıların, zaman rölelerinin, termokupl ve termorezistansların; jeneratör kontrol cihazlarının, otomatik transfer paneli ve manuel keystart cihazlarının tasarımı, üretimi gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğumuz ürün çeşitlerimiz ve hizmetlerimiz ile; tekstil, gıda, cam, otomotiv, kimya, demir-çelik, makine imalatı, enerji ve diğer sektörlerin otomasyon ve proses kontrol malzemeleri ve hizmetleri konularında gereksinimlerine cevap vermektedir. TS ISO EN 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olan firmamızda yönetim tarafından yayınlanmış olan kalite politikası ve prosedürler ile; tasarım-üretim-servis faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetinin eksiksiz sağlanabilmesi garanti altına alınmıştır. Aynı zamanda, yeni tasarım ürünlere firmamız bünyesindeki test laborotuvarında EMI, ESD, EFT, PQF, Surge, LVD ve Çevre şartları testleri uygulanarak; CE markası kapsamındaki direktiflere uygun kontrol cihazlarının tasarım ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dahili Analog - Dijital Giriş - Çıkışlara Sahip HMI Panel

ECO PIDPID Sıcaklık Kontrol Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek Çözünürlüklü Hassas PID kontrolü Parametrelerden seçilebilir TC (J, K, R, S, T giriş tipleri) ve RTD girişleri Düşük güç tüketimi, 2VA ile enerji tasarrufu ve çevre dostu Kullanıcı parametrelerinin kayıt edilmesi ve geri yükleme Fabrika ayarlarına geri dönme 3 Dijit proses (PV) ve 4 Dijit set (SV) göstergesi Self Tune (Step Response Tuning), Auto Tune (Limit Cycle Tune) ile PID katsayılarının sisteme adaptasyonu Ayarlanabilir ısıtma ve soğutma fonksiyonu RS-485 Modbus (RTU) haberleşme (Opsiyonel)

TRANS-SYNCROOtomatik Start ve Yük Paylaşım Ünitesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çoklu jeneratör yükü paylaşımı (32 adet jeneratöre kadar) kW ve kVAr yük paylaşımı Bara voltaj ve frekans ölçümleri Ölü bara algılama Can open hatası Set değerine göre sıralı başlangıç Jeneratörlerde eş yaşlandırma PLC için lojik denetleyici

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.