Firma Adı İletişim Konum
2 ER MÜHENDİSLİK İMALAT TAAHÜT İÇ VE DIŞ İTCARET - ERDEM VARLIK
ÜÇEVLER MAH. ERENLER SOK. NO: 12/F / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 346 4219
Web: https://2ermuhendislik.com/
Salon: 2
Stant: 205
Ürün Grupları
  • CAPAK ALMA TEZGAHLARI
  • YUZEY iSLEM MAKiNELERi

Kromaş Metal ve Makine San. Ltd. Şti. Hayatımıza değer katan, dokunduğumuz, gördüğümüz, kullandığımız birçok şeye, makine ve teknolojisiyle parlaklık, estetik ve fonksiyonalite sağlayan Kromaş, Türkiye de yüzey işlem sektörünün öncüsü olarak 1993 yılında kuruldu. 2014 yılında dünyanın yüzey işlem çözümlerinde en büyük firmalarından biri olan Rösler Group bünyesine katılan Kromaş, yüzey işlem konusunda sunduğu teknoloji ve çözümlerle hayatı daha kolay ve keyifli hale getirme gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Ürettiği teknoloji ve çözümlerin amacını, hayatımızda kullandığımız parçaların yüzeyini iyileştirmek ve değer katmak olarak tanımlıyor. Bunlarla sınırlı olmamak üzere makine ve proseslerinde elde edilmek istenen sonuçları şöyle özetleyebiliriz Yüzey parlatma Çapak alma Köşe radyüsleme Yüzey temizleme Yağ alma Doğal taş yüzey eskitme Kaplama öncesi yüzey pürüzlendirme Bu işlemlerin yapılması için gerekli olan teknoloji ve makine üretimini kendi bünyesinde Almanya merkez ile koordinasyon içerisinde yapmasının yanında, bu işlemler için kullanılan 2000 çeşit üzerinde sarf malzeme üretim ve geliştirme faaliyetlerini de kendi laboratuvar ve üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Kromaş ın ürettiği makine ve sarf malzemeler 5 kıtada, 87 ülkede, 10.000 in üzerinde fabrikada başarıyla kullanılmaktadır. Kromaş ın geliştirdiği 3000 den fazla yüzey işlem proseslerinden birçoğu alternatifsiz olarak dünyada başarıyla uygulanmaktadır. ISO 90012015 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olan Kromaş ın ayrıca tüm makine gruplarının dünyanın önemli denetim firmalarından alınan CE sertifikasyonları bulunmaktadır. Temel yaklaşımı müşterilerine değer katmak ve hayatlarını kolaylaştırmak olan Kromaş firması Yaşam için daha iyi yüzeyler (Better Surfaces for Life) sloganı ile de bu felsefesini bir kurum kültürü haline getirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. 2 ER MÜHENDİSLİK İML. TAAH İÇ VE DIŞ TİC. Niltim Yanı Üçevler Mah. Erenler Sok. No12/F Nilüfer - BURSA +90 224 443 1831 +90 532 346 4219 [email protected] [email protected] 1994 yılından beri Bursa başta olmak üzere tüm çevre sanayi bölgelerinde, YÜZEY İŞLEM konusunda hizmetinizde olan firmamız, metal, mermer ve kuyumculuk sektörlerinde, vibrasyonlu ve santrifüj makinaların ve sarf malzemelerinin satışını, makinaların montajını yapmakta, satışı yapılan makinaların servis hizmetlerini sunmaktadır. 2008 yılında kurulan fason atölyemizde, Bursa ve civarındaki sanayi bölgelerinde çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik fason yüzey işlem hizmeti verilmektedir. Fason atölyemizde, çeşitli kapasite ve modelde makinalarımız ve hızlı, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışımız ile, ürünlerinize çapak alma, parlatma, pas giderme, yağ alma, tufal alma, köşe kırma, perdahlama, oksit açma, mermer eskitme gibi işlemler yapılmaktadır. Fason atölyemizde fason işlem dışında, ürünleriniz için proses geliştirme hizmeti de ücretsiz olarak yap

VİBRASYONLU YÜZEY İŞLEM MAKİNELERİVİBRASYONLU YÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vibrasyonlu yüzey işlem makineleri metal, plastik, seramik, doğaltaş, cam, ahşap, ve kauçuk ürünlerin çapak alma, radüsleme, parlatma, yeniden boyutlandırma, köşe kırma, yağ alma, temizleme, yüzey düzleştirme, pasivasyon ve benzeri operasyonlarında kullanılır.

SANTRİFÜJ YÜZEY İŞLEM MAKİNELERİVİBRASYONLU YÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kromaş santrifüj yüzey işlem makineleri, vibrasyonlu yüzey işlem makinelerine kıyasla 10 kat daha hızlı işlem süresi ile küçük boyutlu parçalarda yüksek aşındırma ve parlatma prosesleri için optimum çözümler sunar.

VİBRASYONLU KURUTMA MAKİNELERİYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vibrasyonlu Kurutma makineleri parçaların yüzey işlem prosesi sonrasında kurutulmaları için kullanılır.

ATIK SU ARITMA MAKİNELERİYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kromaş Atıksu Arıtma sistemleri farklı kapasitelerde tek makineden çoklu hatlara kadar proseste ortaya çıkan atık suların arıtılması ve tekrar kullanılmasını sağlar. Yüksek devirli santrifüj ve kademeli arıtma sayesinde atık sular partiküllerden ve istenmeyen maddelerden arındırılarak sisteme geri kazandırılır.

OTOMASYONLARYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kromaş ın sunduğu yüksek kapasiteli ve verimli otomasyon sistemleri sayesinde insan müdahalesi olmaksızın tüm proses adımları ardışık şekilde tamamlanır. Parça durumuna göre yapılacak işlemler (yağ alma, çapak alma, parlatma, vb) belirlenerek, işlenecek parça adetine göre kapasite ve hat sistemleri tasarlanır.

ASKILI TİP KUMLAMA MAKİNELERİYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Askılı tip kumlama sistemleri, tamburlu tip makinelerde kumlanamayan hassas, kompleks yapıya sahip, büyük veya ağır parçaların işlenmesi için dizayn edilmiştir. Parçalar bir kancaya asılarak kumlama haznesine alınır. Eş zamanlı dönme ve salınım hareketi sayesinde, birden fazla türbinin kumu hızlı bir şekilde püskürtmesiyle parçaların her tarafına ulaşılarak mümkün olan en iyi seviyedeki kumlama sonucuna ulaşılır. Rösler Askılı Tip Kumlama Makineleri çok yönlü olup, kompakt dizaynları sayesinde mümkün olan en az yeri kaplamaktadır.

KUMLAMA KABİNLERİYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kumlama kabinleri ufak ve çeşitli parçaların kumlanması için idealdir. Kabinlere döner tabla, sepet, kumlama nozulları, basınçlı kumlama sistemleri, osilatörler ve diğer özel yardımcı ekipmanlar ilave edilerek çok yönlü olarak kullanılabilir. Tam genişlikte açılabilen ön kapak sayesinde kumlama bölümünün tamamına kolayca erişilebilir ve özel dizaynı sayesinde kabin dışına kumlama medyasının dökülmesi engellenir.

ÇELİK HASIR BANTLI KUMLAMA MAKİNELERİYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu makineler düz, büyük hacimli ve çok kompleks olan parçaların tüm taraflarının kontinü kumlama ile işlenmesi için mükemmeldir. Dikey ve yatay açılı olarak makine gövdesine monte edilmiş 4 veya 8 adet yüksek güce sahip turbinler ile çok karmaşık yapıda, erişilmesi güç olan kısımlara sahip parçalar bu makinede kumlanabilir. Parçalar, makine içerisinde aşınmaya karşı yüksek dayanıklılıkta ve gerilimi ayarlanabilen tel örgülü bantlı konveyör üzerinde ilerler. Özel bant kılavuzu sayesinde alt türbinler sadece tek bir bant pozisyonu içerisinde kumlama yapılabilir. Böylece maskeleme minimum indirilmiş olur.

EKLEMELİ ÜRETİM (3D PRINTING) YÜZEY İŞLEM MAKİNELERİYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

irçok endüstride geleceğin üretim teknolojisi olarak görülen Eklemeli Üretim (3D printing Additive Manufacturing) ile karmaşık fonksiyonların kolay entegrasyonu, pahalı takımlara ihtiyaç duymadan karmaşık ve/veya kişiselleştirilmiş bileşenlerin hızlıca üretimi mümkün hale geliyor. Rösler Group markası olan AM Solutions, inovatif ve optimize edilmiş üretim uygulamalarında tüm süreci kapsayan benzersiz ve esnek çözümler sunuyor. Hız, tasarım özgürlüğü, düşük maliyet, malzeme tasarrufu, isteğe bağlı üretim gibi sayısız avantajlar ile birçok sektörde metal ve plastik ürünlerin yüzey işlem proseslerinde tercih ediliyor.

YÜZEY İŞLEM SARF MALZEMELERİYÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüzey işlem malzemelerinde 60 yılı aşkın deneyime ve Türkiye nin en kapsamlı sarf malzeme ürün portföyüne sahibiz. Kromaş olarak 1.000 den fazla, Rösler olarak 8.000 den fazla ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Sektördeki en geniş yelpazeyi içeren ürün çeşitlerimiz 0,8 ile 80 mm ebatlarındaki seramik, plastik yüzey işlem taşlarını içerir. Müşterilerimizden gelen talepler çerçevesinde, test merkezimizde özel prosesler geliştirmekteyiz. Sürekli yenilenen ve gelişen ürünlerimiz ve tecrübeli ekibimizle müşterilerimizin yüzey işlem konusundaki çözüm ortağıyız.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.