Firma Adı İletişim Konum
ACD BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR YAZ. HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
BÜYÜKDERE MAH. GENÇLİK BULVARI OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MEŞELİK KAMPÜSÜ ESKİŞEHİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ OSMANGAZİ TEKNOPARKI NO: 4/59 - B24 - B25 / ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 222 236 2010
Web: https://www.acd.com.tr/
Salon: 7
Stant: 725
Ürün Grupları
  • DiGER YAZILIMLAR
  • DEPOLAMA iSTiFLEME
  • ROBOTiK TEKNOLOJiLER

ACD Bilgi İşlem olarak, farklı sektörlerdeki tüm üretim tesislerine Endüstri 4.0 uygulamaları kapsamında Üretimden Veri Toplama ve Verimlilik Sistemi (MES) Çözümleri sunan lider firmayız. Sektördeki 15 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile alanımızda uzman konumundayız. Tamamen yerli ve milli kaynaklarla geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz kablosuz veri toplama cihazları ile üretime dair tüm verileri operatör bağımsız olarak elde ediyor, tüm üretim analizlerini web tabanlı ve kullanıcı dostu arayüzlerimizden sizlere sunuyoruz. Sizler de sistemimiz üzerinden üretim tesisinizdeki üretim, duruş, arıza, operatör, makine, fire analizlerini elde ediyor, OEE analizlerine ulaşıyor, ürün izlenebilirliğinizi sağlıyor ve iyileştirme yapmanız gereken noktaları anında tespit ediyorsunuz. Beklenmeyen fire, üretimde azalma ve duruş, makine arızası, makine-operatör verimliliğinde azalma gibi kritik bilgileri de SMS ve mail bilgilendirmesi ile anında, nedenleriyle birlikte sizlere iletiyoruz. Üretim Yönetim Sistemleri haricinde, Robotik Sistemler, İç Ortam Konumlandırma Sistemleri ve Otonom Taşıyıcı Araçlar üzerine de projeler geliştiriyor ve çalışmalarda bulunuyoruz.

URT-V2 Plus Kablosuz Veri Toplama TerminaliÜretimden Veri Toplama Terminali
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kablosuz Veri Toplama Cihazı; üretim adeti, makine çalışma/ duruş/ arıza durumu ve makinelerin enerji tüketimi/ sıcaklık/ titreşim/ yoğunluk gibi bilgileri operatör bağımsız olarak makine üzerindeki sensörlerden alır. Operatörler de üretime dair verileri kolay bir şekilde cihaz üzerinden giriş yaparlar. Makinelerden ve operatörlerden alınan veriler kablosuz sistem aracılığı ile merkez alıcı terminale iletilir.

Üretimden Veri Toplama ve Yönetim Sistemi (MES)Üretimden Veri Toplama ve Yönetim Sistemi (MES)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm sektörlere uyarlanabilen ve üretim parametrelerini gerçek zamanlı takip etmek üzerine kurulmuş Üretim İzleme ve Analiz sistemidir. Makine operatör ve ERP arasında arayüz sağlar. Üretim firmalarına teknoloji çözümleri sunar. Verimlilik ve OEE değerlerinin gerçek zamanlı takibine, süreçlerinin yalın, verimli ve izlenebilir bir yapıda yönetilmesine katkı sağlar.

Andon Led PanellerAndon Led Paneller
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Andon Led Paneller makine-hatlara monte edilerek, planlanan/gerçekleşen üretim adedi, fire bilgisi, OEE değeri, enerji tüketimi gibi bilgileri anlık olarak gösterir. ACD URT-V2 Plus ve ACD URT-V3 Plus Veri Toplama Terminallerine RS-232 ile bağlanır veya Ethernet bağlantısı ile de çalışabilir. Panel ebatları, panellerde kullanılan veriler, renkler ve efektler isteğe özel uyarlanabilir.

URT-V3 Plus Kablosuz Veri Toplama TerminaliÜretimden Veri Toplama Terminali
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kablosuz Veri Toplama Cihazı; üretim adeti, makine çalışma/ duruş/ arıza durumu ve makinelerin enerji tüketimi/ sıcaklık/ titreşim/ yoğunluk gibi bilgileri operatör bağımsız olarak makine üzerindeki sensörlerden alır.

Merkez Alıcı TerminalÜretimden Veri Toplama Terminali
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

URT-V2 Plus ve URT-V3 Plus veri toplama cihazlarından gelen sinyalleri alır ve sunucuya iletir. Veri alışverişi sırasında herhangi bir veri kaybı ve diğer frekanslarla karışma durumu oluşmaz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ACDTECH