Firma Adı İletişim Konum
AKYAPAK MAKİNA SANAYİ TİCARET A. Ş.
HASANAĞA OSB MAH. HOSAB SANAYİ CAD. NO: 62 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 280 7500
Web: https://www.akyapak.com.tr/default.asp
Salon: 4
Stant: 403
Ürün Grupları
  • DİĞER TEZGAHLAR
  • PLAZMA KESME MAKİNELERİ
  • DİĞER SAC İŞLEME MAKİNELERİ
  • CNC VE PLC YAZILIMLARI
  • KAYNAK MAKİNELERİ

TÜRKİYE DEN DÜNYAYA YÜKSEK TEKNOLOJİ Metal bükme, delme, kesme makineleri ve kaynak çözümleri ile 6 kıtada 112 ülkeye ihracat yapan Bursa nın en köklü üreticilerinden AKYAPAK 59. yılını kutluyor. Yarım asrı aşan başarı öyküsünü yenilerini de ekleyerek yazmaya devam eden AKYAPAK, bugün Türkiye nin gücünü simgeleyen yüksek kalitesini başarıyla dünyaya taşıyor. Dünya genelindeki güçlü imajını pekiştirecek yeni adımlar atan AKYAPAK, son olarak Akyapak USA ve Akyapak Russia yapılanmalarını oluşturarak Tampa ve Moskova da ofisler açtı.

AHS4- Valsli Silindir Bükme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

4 Toplu Silindir Bükme Makineleri Büyük Zorluklara Büyük Çözümler AHS hassas ve zorlu bükümler için güvenilir ve mükemmel çözüm sunar. 2 mm den 200 mm ye plaka kalınlığında ve 500 mm den 12000 mm ye sac genişliğinde malzemeleri bükmek için en akılcı seçimdir. Hassas, Üretken ve Güvenilir AHS, güvenirliğinin yanında, yüksek büküm hızı ile üretkenliği arttırırken kullanım kolaylığı sayesinde en zorlu bükümlerin üstesinden kolayca gelebilir. Plaka, büküm süresince sıkıştırılmış olduğundan patinaj ve malzemenin kayması önlenmiştir. Böylece daha güvenli bükümler gerçekleştirilir ve daha hassas sonuçlar elde edilir. AHS 4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri nde yan millerden biri dayama olarak kullanılabilir, böylece plaka, giriş yönünün karşısındaki mile kolayca ve hassas bir şekilde hizalanabilir. Tek Pasoda Daha Az Düz Uç AHS 4 Toplu Makinelerde ön-büküm ve büküm yapılırken malzeme alt mil ile sıkıştırılabildiğinden tek pasoda tam bir silindir elde etmek mümkün olur. AHS modeli plakanın üst ve alt top arasında hassas bir şekilde sıkıştırılmasına olanak tanır ve böylece düz uç miktarı minimize edilir. Üstün donanımlara sahip Akyapak 4 Valsli CNC Büküm Makineleri operatör bağımlılığını azaltarak daha güvenli ve daha üretken bir çözüm sunar.

AFD 10Plaka Delme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Plaka Delme Makineleri Çelik yapı sektöründe Flanş ve Plaka Delme konusunda da ileri teknik çözüm yine AKYAPAK tan AFD ile 1000×1500 mm ölçülerine kadar malzemelerde yüksek hız, yüksek işleme verimliliği yüksek kalite AFD Flanş ve Plaka Delme makinesi, AKYAPAK ın yarım yüzyılda edindiği tecrübeleri ile geliştirildi. Plakalar üzerinde delme, kılavuz çekme ve kazıyarak makaralama işlemleri için en son teknoloji kullanıldı. Tüm çalışma hareketleri CNC ( Computer Numerical Control ) sistemi ile yapılıyor. Ana gövde kaynaklı çelik konstrüksiyon olarak imal edildi. Tüm parçalara gerilim giderme ısıl işlemi uygulandıktan sonra talaşlı imalatı yapıldı. AFD CNC Flanş ve Plaka Delme, sahip olduğu çalışma alanı ölçüleri dahilinde, 6 ila 80 mm arasındaki kalınlığa sahip olan plakaları işleyebiliyor. İşlenecek malzeme, hidrolik sıkma çeneleri yardımıyla bilyalı işleme tablası üzerinde hareket ettirilir. CNC proglamlama ile işleme koordinatlarında pozisyonlanan parça hidrolik piston ve sertleştirilmiş tırnaklı çenelerle sabitlenir ve delme işleminin doğru yapılmasını sağlanır. AFD Flanş ve Plaka Delme makinesi, delme kılavuz çekme, kazıyarak makaralama, basit frezeleme ve hidrolik baskı makaralama (ops) işlemleri yapabiliyor.

3ADM 120010 Eksen Üç Spindle CNC Delik Delme Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ADM 10 Eksen Üç Spindle CNC Delik Delme Hattı AKYAPAK, sektörünün öncüsü olarak çelik konstrüksiyon delik delme hatlarında da teknolojisini Türkiye den dünyaya taşıyor. Bu alanda AKDRILL markasını oluşturan AKYAPAK, çelik konstrüksiyon direkler için servo motorlu CNC delik delme makine serilerini ADM ismi ile üretiyor. AKDRILL ADM Delik Delme Makineleri çelik konstrüksiyon imalatında, köprü yapımında, gemi tersanelerinde ve inşaat sektörünün çeşitli alanlarında yüksek kaliteli üretim çözümleri sunuyor. ADM serisi, H, I ve U profillerin, köşebentlerin, standart 10-40mm veya üzeri çaplarda delik delme kapasitesine sahip. ADM Delik Delme Hatları, bir, iki veya üç bağımsız spindelden oluşuyor. 1ADM adı ile anılan tek spindelli model dik veya +90 /-90 derece dönerek profil üç tarafından delebilir. 3ADM olarak anılan üç spindelli modeller ise aynı anda birbirinden bağımsız olarak profilin üç tarafında delik delebilir. Malzemeyi sıfırlama ve ondan sonraki delik delme pozisyonlarına getirme,otomatik olarak CNC ile yapılır. Mitsubishi, Siemens gibi birinci sınıf ekipmanla üretilen ADM Delik Delme Hatları Akyapak ın güçlü satış sonrası desteği ile de kalite ve güven konusunda öne çıkıyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKYAPAK
  • AKBEND
  • AKDRILL
  • AKWELD