Firma Adı İletişim Konum
B. S. M. BURSA SEVİNÇLER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
YAYLACIK MAH. (470) 50. SOK. NO: 37/2 / / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 482 4242
Web: http://www.bsmmakina.tr
Salon: 2
Stant: 211/B
Ürün Grupları
  • Metal Sac isleme Makineleri
  • Sac isleme Makineleri
  • Yuzey Teknolojisi
  • KUMLAMA MAKİNALARI - SANDBLASTING MACHINES

Bursa Sevinçler Makina 1985 yılında özel tasarım makineleri üretimi amacıyla Bursa da kuruldu. Üretimine hidrolik presler ve hidrolik aparatlar ekleyerek, devam eden firmamız 1994 yılında kumlama makinaları üretimine başlayarak, üretim yelpazesini genişletmiştir. Kalite ve üretim standartından taviz vermeyen firmamız, prensipli çalışma anlayışıyla hedeflerini önemli ölçüde yakalamıştır. Üretiminin belli oranını İran, Almanya , Rusya ; Bulgaristan, Yemen, Kazakistan, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Suriye, Bosna Hersek, İsrail gibi ülkelerdeki kullanıcılara sevk etmektedir. Dünya pazarında BSM nin yerini sistemden ödün vermeden sağlamlaştırıp daha da ön sıralara çıkarmak en büyük hedefimizdir. Firmamız müşterilerine verdiği önemi 7/24 servis anlayışı ile kanıtlamış ve teslimatlarında 5 yıl servis garantisi ile kendi sektöründe bir ilke imza atmıştır. Katıldığı ulusal ve uluslararası fuarlar ile mevcut teknolojisini sergilerken, sektörel teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve sektörde yenilikçi firma anlayışı ile Arge çalışmalarına hız vermiştir. Her yeni yılda en az 2 farklı proje hedefi ile üretim yelpazesine yenilerini katmaya devam etmektedir.

TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASITAMBURLU KUMLAMA MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanım Alanları Presten çıkmış sac aksamına yüzey pürüzlendirme yaparak boya ve kaucuk kaplama öncesi hazırlık yapımında, sıcak dövme parçaların tufallarının alınmasında, eski parçaların revizyonunda, alüminyum enjeksiyon döküm ve pirinç dövme parça temizliğinde, baskı yaylarının geriliminin alınmasında kullanılır. İş kapasitesine göre değişen ürün çeşitlerimizde 100 kg, 250 kg, 350 kg, 600kg, 800 kg olarak mevcuttur.

KABİNLİ KUMLAMA MAKİNASIKABİNLİ KUMLAMA MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kauçuk ve plastik kalıp temizleme, enjeksiyon pres kalıplarının temizlenmesi, alüminyum-zamak parçaların temizlenmesi, turbo şarjların türbinlerinin temizlenmesi, kurutulmuş vernik ve boyanın temizlenmesi, silah sanayinde dekoratif yüzey elde etme, cam üzerine yazı yazma ve motif işleme, motor ve parçalarının temizlenmesi işleminde, oto yedek parça sanayinde eski parçaların yenilenmesi, Makine sanayinde imal edilen her çeşit parçanın kumlanarak temizlenmesi.

TAŞLAMA VE KAYNAK MASASITAŞLAMA VE KAYNAK MASASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kaynak ve taşlama prosesi olan işletmelerde; kaynak dumanı, taşlama çapakları ve tozun kabin üzerindeki ızgaralardan hava emişi yapılarak ortamdan bertaraf edilmesi ve ortama temiz hava verilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Ayrıca bir filtrasyon sistemine veya bacaya gerek duyulmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.