Firma Adı İletişim Konum
BEND - MAK MAKİNA SAN. VE TİC. A. Ş.
AKCALAR SAN. BÖL. NALDOKEN CAD. NO: 10 16225 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 484 2621
Web: https://www.bendmak.com/
Salon: 1
Stant: 109A
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

Metal bükme makinelerinde kaliteli üretimleri ile kısa sürede adını duyuran BENDMAK, 2008 yılında Bursa da kuruldu. Akçalar Sanayi Bölgesi nde gücünü dünyaya ispatlamış markalar arasında fabrikasını kuran BENDMAK, yıllardır Türkiye de ve dünyada başarısını kanıtlayan makinelerle müşterilerinin güvenini kazandı.

CY4R-HHS4- Valsli Silindir Bükme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

4 Valsli Hidrolik Silindir Makinesi CY4R-HHS CY4R-HHS hassas ve zorlu bükümler için güvenilir ve mükemmel çözüm sunar. 2 mm den 200 mm ye plaka kalınlığında ve 500 mm den 12000 mm ye sac genişliğinde malzemeleri bükmek için en akılcı seçimdir. Hassas, Üretken ve Güvenilir CY4R-HHS, güvenirliğinin yanında, yüksek büküm hızı ile üretkenliği arttırırken kullanım kolaylığı sayesinde en zorlu bükümlerin üstesinden kolayca gelebilir. Plaka, büküm süresince sıkıştırılmış olduğundan patinaj ve malzemenin kayması önlenmiştir. Böylece daha güvenli bükümler gerçekleştirilir ve daha hassas sonuçlar elde edilir. Tek Pasoda Daha Az Düz Uç CY4R-HHS 4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri nde yan millerden biri dayama olarak kullanılabilir, böylece plaka, giriş yönünün karşısındaki mile kolayca ve hassas bir şekilde hizalanabilir.

PRO 80Orta Seri Hidrolik Profil Bükme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Orta Seri Hidrolik Profil Bükme Makinesi PRO Bendmak hidrolik profil bükme makinelerinde de müşterilerinin çözüm ortağı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yüksek kaliteli komponentler özel teknik tasarım başarısıyla çok güçlü bir gövdede birleşerek en ileri teknoloji hidrolik boru ve profil bükme makinelerini meydana getiriyor. Çelik (ST-52) malzemeden yapılan kaynak konstrüksiyon yapısı ile sağlam ve güvenilir, daha büyük mil çapları ile minimum esneme ve daha az deformasyon, daha büyük rulman ölçüleri ile uzun ömürlü PRO Hidrolik Profil Bükme Makineleri, yüksek büküm momenti ve hidrolik silindirlerinin kuvveti sayesinde ise daha büyük kesitleri zorlanmadan bükebiliyor. Pratik ve üniversal vals topları da daha kolay ve çeşitli profillerin kıvrılmasına imkân tanıyor. Bu makineler, üç top tahrikli olduklarından ve kıvırma sırasında malzemenin kayması minimize edildiğinden dolayı daha yüksek kapasiteli büküm yapma imkânı sağlıyor. Pro 45-35-30 hariç iki alt top birbirinden bağımsız olarak hidrolik ile hareket eder. Bu sayede, sadece üst topun hareket ettiği makinelere göre, operatörün becerisi artar ve malzemenin her iki ucunun da ön büküm yapılmasına olanak sağlanır. Yan dayamalar, özellikle köşebent ve spiral kıvırma işlemini kolaylaştırmak ve deformasyonu minimuma indirmek için 3 yönde hareketlidir. Bütün bu özellikleri ile PRO modelleri rakipleri karşısında daha etkileyici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.