Firma Adı İletişim Konum
BERKA KALIP APARAT OTOM.MÜH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
ÜÇEVLER MAH. AKVA SAN. SİT. 78. SOK. NO: 2/F / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 441 4440
Web: http://www.berkamakina.com.tr/
Salon: 4
Stant: 409A
Ürün Grupları
  • ABKANT PRESLER
  • PANÇ PRESLER
  • MAKASLAR
  • LAZER KESME MAKİNELERİ
  • PLAZMA KESME MAKİNELERİ

Kurucularının sac işleme sektörüne ait farklı alanlardaki 15 yıla yaklaşan deneyimini bir araya getirmek, böylece kullanıcılara en geniş hizmet ağını sunabilmek amacıyla, müşteri isteklerini kusursuz gerçeğe dönüştürme ilkesini temel alarak kuruldu. Bu çizgi üzerinde sürdürdüğü faaliyetlerinde gerek dinamik kadrosu gerekse her biri kendi alanlarında uzman çözüm ortakları ile birlikte doğrusal bir artış grafiğiyle başarılı projelere imza atmaktadır. Kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatları, teknik servis uzmanlığı, sunmuş olduğu proje ve satış desteği ile konusunda; abkant pres imalatçıları, mutfak ekipmanları, klima/havalandırma, elektrik panosu, çelik kapı, raf üreticileri gibi ana ve yan sanayi ile yakın işbirliği içinde bulunmaktadır.

HİDROLİK ABKANT PRESDURMA ABKANT PRES
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Durma AD-S Serisi Abkant Presler, verimliliğinizi artırmak ve hassas parça bükümlerinize katkıda bulunmak amacıyla modern teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Kolay programlanabilir kontrol ünitesi, stabil gövde yapısı, mükemmel dizaynı, düşük işletim maliyetleri, farklı kalıp kullanabilme seçenekleri, maksimum güvenlik standartlarıyla segmentinde dünyanın en iyi abkant presidir. Durma abkant presler kalitesi ispatlanmış komponentler kullanılarak üretilmektedir. Makine gövdelerinin uzun yıllar ve hassas çalışması için gerilim gidermeleri yapılmıştır.

HİDROLİK GİYOTİN MAKASDURMA GİYOTİN MAKAS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SBT Devirmeli Giyotin Makas Yüksek teknoloji çizgilerine sahip Durma SBT Serisi Giyotin Makaslar, her iş türünde mükemmel sonucu verir. Kolay kullanım sunan SBT Serisi ile tüm kesim bilgilerinizi girerek hassas ve kusursuz kesimler elde edebilirsiniz. Durma SBT Serisi giyotin makaslarda standart olarak bulunan açı ayarlı gönye, parmak koruma, bilya taneli sac sürme plakaları, baskı silindirleri, bıçak boşluk sentil ayarı, arka sac destek sistemi ve konveyör sistem ile işletmenize gerekli olan her detayı bulabilirsiniz. Ayrıca opsiyonel olarak alabileceğiniz ışık perdeli parmak koruma sistemi ve motorlu bıçak boşluk sentil ayarı gibi pek çok seçeneği de özel olarak makinenize ekleyebilirsiniz.

FİBER LAZER KESME MAKİNESİDURMA FIBER LAZER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Durma Fiber Lazer Kesim Makineleri, özellikle CO2 lazerlere göre daha hızlı kesimleri ve enerji verimlilikleri ile ön plana çıkmaktadır. Yüksek teknoloji ürünü olan Fiber Lazer Kesim Teknolojisi sayesinde kullanımı, bakımı ve servisi kolay lazer makineleri üretilmektedir. Durma fiberlerde kullanılan yüksek verimli komponentler ile kalite, performans ve verimlilik sizlere aynı anda sunularak işletmenize değer katılır. Yüksek hassasiyetli helis dişliler sayesinde çok yüksek ivmelenme (28 m/s²), yüksek hareket hızı (170 m/dk.) ve pozisyonlama toleransı (0.05 mm) değerlerine ulaşılır. Durma Fiber Lazerler, rijit ve modüler gövde yapısı, mükemmel filitrasyon sistemi, kompakt dizaynı, verimli ve kullanıcıyı yormayan yapısı ile rakipsizdir.

ABKANT PRES KALIBIROLLERI KALIP
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

PUNÇ PRES KALIBIMATE TOOLS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

PUNÇ PRES MAKİNESİDURMA PUNÇ PRES
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

REDÜKTÖRLÜ GİYOTİN MAKASDURMA REDÜKTÖRLÜ MAKAS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

ROLLERI SPAITALY
Adres: VIA ARTIGANI LOC CABINA 29020 VIGOLZONE VIGOLZONE ITALYTelefon: 39 0523 870905web: www.rolleritools.com
  • BERKA MAKİNA