Firma Adı İletişim Konum
DALGAKIRAN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. No: 70 / Sancaktepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 311 7181
Web: https://www.dalgakiran.com
Salon: 3
Stant: 315/A
Ürün Grupları
  • Kompresorler

Türkiye nin en büyük endüstriyel kompresör üreticisi ve ihracatçısı olan Dalgakıran Kompresör, 1965 yılında İstanbul, Karaköy de 25 m² lik mütevazi bir atölyede Ömer Dalgakıran tarafından kurulmuştur. Yaptığı yatırımlar ile kurulduğu günden bugüne hızla büyüyen Dalgakıran Kompresör, günümüzde 50.000 m² kapalı üretim alanı ile Avrupa nın ve Türkiye nin tek çatı altında üretim yapan en büyük kompresör üretim tesisine sahiptir. Dünya standartları çerçevesinde üretim kalitesi ve ürün çeşitliliği ile günümüzde 130 dan fazla ülkeye güvenle kompresör ihraç eden Dalgakıran Kompresör, Türkiye nin en yüksek ihracat yapan 500 şirketinden biridir ve Türk Sanayisinin ve ekonomisinin gelişimi için çalışmaya, yatırım yapmaya ve büyümeye devam etmektedir. 50 yılı aşan tecrübesi ve uzman kadrosu ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren Dalgakıran Kompresör, uluslararası çapta 70 in üzerinde bayisi, yurtdışı şubeleri ve geniş servis ağı ile dünyanın dört bir yanına süratle hizmet vermektedir.

IMPETUSÇift Kademeli Vidalı Kompresör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DALGAKIRAN Impetus Serisi değişken hızlı kompresörler, üstün teknolojik donanımı, modern tasarımı ve yüksek enerji tasarrufu ile ihtiyaçlarınıza uygun basınçlı hava sağlar. Impetus VSD modellerin enerji tasarrufu %65 seviyelerine kadar çıkmaktadır. 22-75 kW arası motor seçenekleriyle her sektörün ihtiyacını maksimum seviyede karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. %65 e varan enerji tasarrufu IE5 verimlilik sınıfında IPM elektrik motorları İki kademeli vida bloğu Değişken hızlı güç aktarma ile yumuşak kalkış Isı geri kazanım opsiyonu Düşük ses ile çalışma

TIDY SERİSİKayış Kasnaklı Vidalı Kompresör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tidy kompresörler küçük ve orta ölçekli işletmelerde her daim yüksek performans sunar. Yeni nesil vida bloğu ve motor Elektronik kontrol özelliği Yüksek basınçlı kap çeliğinden imal edilmiş yüksek basınç hava tankı opsiyonu Servis dostu tasarım sayesinde duruş süresini en aza indirir ve bakım maliyetlerini düşürür, ekonomiktir. Depolu ve entegre kurutuculu modellerin kompakt yapısı sayesinde kapladığı alan son derece düşüktür, diğer makinelerinize alan açar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.