Firma Adı İletişim Konum
ENİGMA HIZLI BAĞLANTI SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
IŞIKTEPE OSB MAH. 75. YIL BULVARI NO: 5 DEMİRCİLER SİTESİ F/2 16140 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 401 7708
Web: https://www.enigmaclamp.com.tr/
Salon: 5
Stant: 516A
Ürün Grupları
  • KALIP ELEMANLARI
  • KAYNAK MAKİNELERİ
  • BAĞLANTI ELEMANLARI

Enigma Bağlantı Sistemlerinin üzerine kurulduğu temel, tüm müşterilerimize ürün ve hizmetlerde evrensel bir kalite sunmaktır. Aynı çaba, cesaret, bilgi birikimi ve gelişmek için bitmeyen bir enerjide eritilir. Şirket, 2015 yılında ülkenin otomotiv endüstrisinin kalbi olan Bursa ilinde kurulmuş olmasına rağmen, Enigma yatırımcıları şirkete onlarca yıllık tecrübe ve bilgi birikimini aktarabilmiştir. Bu tecrübenin bir meyvesi olarak şirket, kısa sürede 3 patent başvurusu ile 7 kategoride 120 modele ulaştı. Patentli geliştirmelerden biri, basıncı eşit olarak dağıtmak için iki delik arasında bir tünele sahip monoblok taban olan ürün paletimizdeki altmıştan fazla modelde uygulanabilen tüm modelleri kapsayan standart bir özellik olmuştur. Diğer bir kategori olan çek-it-geçiş elemanlarında, on iki modelde uygulanan standart özellik olarak kire ve toza karşı koruma için çift izolasyon kullandık. Ağır hizmet serimiz iş yerinde daha fazla güvenlik sağlayan özel kilit sistemli modellerden oluşmaktadır. Bu patentler, şeffaf bir platformda çeşitli günlük zorlukları ileten yatırımcılar ve son kullanıcılar arasındaki yakın temasın bir sonucu olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle Enigma, kullanıcılarla düzenli toplantılara ev sahipliği yapar ve sürekli olarak çözümler üretmeye çalışır. Türkiye de üretim yapan birçok tanınmış otomobil şirketinin sanayi şehri olan Bursa, etkileyici limanları olan İstanbul ve İzmir gibi Türkiye nin iki büyük ihracat şehri arasında yer almaktadır. Çeşitli aktif sanayi alanları sayesinde, kendi limanına sahip hızla gelişen bir şehirdir ve şu anda yukarıda belirtilen şehirlerle rekabet etmektedir.

1101 YDikey Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ENİGMA malzeme bağlama kelepçeleri, iş parçalarınızı yerinde tutmak için en zorlu gereksinimleri karşılamak üzere üretilmiştir. İş parçalarının en kısa sürede belirli bir miktarda kuvvet kullanılarak belirli bir konumda tutulması gerekir. İş parçası sıkıştırıldıktan sonra, genellikle işlenmesi gerçekleştirilir. Bu, ENİGMA Manuel, Pnömatik ve Hidrolik İş Tutma Kelepçeleri kullanılarak aşağıdaki görevlerin yerine getirilmesi gerektiği anlamına gelir: Hızlı bağlama, Güvenli tutma, Çeşitli alan gereksinimlerinde yüksek bağlama kuvvetleri, İş parçasının bozulmadan bağlanması, İş parçasına iyi erişilebilirlik...

13104 YU Kancalı Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

1201 YYatay Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ENİGMA CLAMP Yatay Tutma Kelepçelerinin öne çıkan özelliği düşük yükseklik tasarımıdır. Dikey kıskaçların tutacağı ve tutma çubuğunun aksine, yatay tutamak manivela kıskaçlarınınkiler zıt yönlerde hareket eder. Yatay kulplu manivelalar, yekpare veya U şeklinde tutma çubukları ve çeşitli montaj seçenekleri ile üretilmektedir.

16008 Yİtme-Çekme Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ENİGMA CLAMP Düz Hareketli Kelepçeler, çok çeşitli yük değerlerine (100 16.000 lbf. [445N-71,2kN]) uyum sağlamak için çeşitli modellerde üretilmektedir. İtme/çekme kolunun kullanımı kolaydır ve kelepçenin pistonunu ekseni boyunca içeri ve dışarı doğru hareket ettirir. Bu kıskaçların neredeyse tamamı iki konumda kilitlenebilir, bu da onları itme veya çekme kıskaçları olarak kullanmanıza olanak tanır. Birkaç taban montaj seçeneği mevcuttur. Bazı modellerde delikli montaj için dişli gövdeler bulunur. ENİGMA KELEPÇE, Standart, Hassas, Dişli Gövde ve Ağır Hizmet tasarımlarında çok çeşitli Düz Hareketli Kelepçelere sahiptir.

2103 YPnömatik Klemp
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ENIGMA Pnömatik Kelepçeler, sıkıştırma işlemini çalıştırmak için havayla çalışan silindirler kullanır. Yatay silindir ataşmanı ile. Tekrarlayan üretim operasyonlarında hızlı bağlama için idealdirler, ancak taşınabilir ve geçici fikstürlü kısa süreli işlerde kullanımları ekonomiktir. Pnömatik silindir ile donatılmış, çift etkili. Son konum denetimi için manyetik pistonlu. Azaltılmış hız için gaz kelebeği delikleri ile. Kelepçeler galvanizli ve pasifleştirilmiştir.

1201 Y-LLamalı Yatay Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1680 lbs ye (7,5 kN) kadar tutma kapasitesi Yüksek mukavemetli ve uzun ömürlü Ağır Hizmet tipi yatay kelepçeler. Düşük yükseklik tasarımı. Benzersiz standart tasarım, çubuk ve tutamak arasında daha fazla el boşluğu sağlayarak optimum baş üstü boşluk sağlar.

1101 Y-LLamalı Dikey Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lamalı Dikey Bağlantı Elemanları

13306 YC Kancalı Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

C Kancalı Bağlantı Elemanları

1244 YKiltli Yatay Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

emniyet mandallı geçiş kıskacı

Ağır Seri Dikey Bağlantı ElemanlarıAğır Seri Dikey Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağır Seri Dikey Bağlantı Elemanları

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ENİGMA CLAMP