Firma Adı İletişim Konum
ERMAKSAN MAKİNA SAN . VE TİC. A. Ş.
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LACİVERT CAD. NO: 6 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 294 7500
Web: http://www.ermaksan.com.tr/tr-TR/
Salon: 2
Stant: 213
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

Yarım asrı geride bırakan yolculuğunda Ermaksan, yenilikçi teknolojiler geliştirmeye devam ederek, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor. Ermaksan, 21. yüzyılın yenilikçi bakış açısıyla teknoloji ve AR-GE alanında dünyanın en önde gelen üreticileri arasında yer alma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Ermaksan; sac işleme makineleri sektörüne güçlü AR-GE si ile yön veren, 96.000 m2 lik modern üretim tesislerinde, 800 ün üzerinde kalifiye ekibiyle, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip makineler üreten, öncü bir sanayi kuruluşudur. 10.000 m2 alanda Fiber lazer teknolojileri, yeni makine modelleri; Endüstri 4.0 uygulamaları ve 3D yazıcı (eklemeli imalat) makinesi gibi geleceğe yönelik AR-GE çalışmaları sürdürülmektedir. Ermaksan ın ürettiği makineler, bugün 110 ülkede faaliyet göstermektedir. Yeni trendleri ve müşteri beklentilerini sürekli izleyerek, ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, çevreci ve enerji tasarrufu yüksek makineler tasarlayıp üreten Ermaksan, kaynakları etkin ve verimli kullanarak, sürdürülebilir büyüme yolunda emin adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

FIBERMAK G-FORCEFIBERMAK G-FORCE FİBER LAZER TEKNOLOJİSİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GENEL ÖZELLİKLER Momentum Gen-3 G Force serisi servo motorlu modellerde; 2,5 G yüksek ivmelenme opsiyon olarak sunuluyor. Yüksek ivmelenme sayesinde, üretim zamanı azalarak, verimlilik saatte ortalama % 15 artıyor. FİBERMAK Momentum Gen-3 ün yazılım ve otomasyonu tamamen Ermaksan Mühendisleri tarafından geliştirilmektedir. Böylece; Özel otomasyon çözümleri için sizden gelen talepler uygulanabilir. Yazılım güncelleştirmeleri ücretsiz uygulanabilir. Otomasyon çözümleri makineye sonradan eklenebilir. Makinelerden alınan geri bildirimler sayesinde geliştirmeler uygulanabilir. Satış sonrası destek hizmetleri uzaktan erişim fonksiyonu ile çok hızlı bir şekilde uygulanabilir. En yüksek kalitede lazer kaynakları ve / veya kesme kafası kullanılabilir. Makinelerin özel ölçüler ile üretilebilir.

GREEN PRES FX SERVOGREEN PRES FX SERVO SERVO MOTORLU ELEKTRİKLİ ABKANT PRES
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çevreci Teknoloji... Sessiz çalışması ve düşük enerji tüketimi ile yeşil pres grubu makinalarımızdan olan Green Press FX Servo abkant pres, hidrolik abkant prese göre enerji tüketimi yaklaşık %69 daha azdır. Makinanın çalışması için hidrolik yağa gereksinim duyulmaz. Hidrolik filtreler, sızdırmazlık elemanları gibi hidrolik sistem bileşenleri olmadığı için bakım maliyeti minimumdur. Ayrıca yağ kaçağı sonucu çalışma ortamının kirlenmesi sorunuyla da karşılaşılmaz. Hassas araba ve ray üzerinde sağa-sola hareket edebilen kayar ön destek kolları ile operatör tarafından sacın önden kontrolü kolaylıkla sağlanabilir. Ayrıca ön destek kolları üzerine monte edilmiş cetveller sayesinde parçaların boyları ölçülebilir. T kanalı içerisine monte edilen mandal yardımı ile sac ön kısımdan sabitlenebilir.

EPL 3 EKSEN XPREPL 3 EKSEN XPR Plazma Kesim Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Plazma kesim makinesi; düşük işletme ve yatırım maliyeti sağlamanın avantajıyla birlikte, üretim hattı ve otomasyona uygunluğu, gelişmiş hassas kesme kalitesi ile geniş ve esnek çözümler sunmaya devam ediyor. Yıllarca hassasiyetini kaybetmeyen, bakım ve sarf maliyetleri minimumda olan EPL serisi işletmenizin kar merkezi olacaktır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.