Firma Adı İletişim Konum
KOWAY MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IŞIKTEPE OSB MAH. PARK CADDE NO: 9/1 / NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 908 0880
Web: https://kowaymakina.com.tr/
Salon: 3
Stant: 310
Ürün Grupları
  • Frezeler
  • Taslama Tezgahlari
  • Testereler

Yaygın servis ağı ve yedek parça tedariği ile Universal ve CNC takım tezgahları alanında Türkiye deki en geniş hizmet ağına sahip firmalar arasında ilkleri gerçekleştirmiştir. Tüm ürünleri CE standartlarında olan KO-WAY markası altında kendi AR-GE ve kalite kontrol sistemine dayalı universal ve CNC tezgah ithalatıyla birlikte, SKY MASTER köprülü işlem merkezleri ve priminer cnc takım tezgahları üstün alman ar-ge çalışmaları ile alanında müşteri beklentilerine, doğru ve hızlı şekilde cevap vermektedir.

PRIMINER CNC DİK İŞLEM MERKEZİPRIMINER CNC DİK İŞLEM MERKEZİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PRİMİNER TAKIM TEZGAHLARI MERKEZİ PRIMINER WERKZEUG MASCHINEN ALMANYA OLUP, TAMAMI ALMAN TEKNOLOJİSİ İLE MERKEZİ ALMANYA, ENDONEZYA VE RUSYA DA OLMAK ÜZERE DİK VE YATAY İŞLEM MERKEZLERİ, KÖPRÜLÜ TİP ÇİFT KOLONLU İŞLEM MERKEZLERİ, CNC PANTOGRAF FREZELER VE CNC HIZLI KILAVUZ DELİK DELME TEZGAHLARI ÜRETMEKTEDİR.ÖN İŞ MAKİNA OLARAK PRIMINER TAKIM TEZGAHLARININ 2008 YILINDAN BU YANA SATIŞ VE SERVİS AĞINI OLUŞTURMAKTAYIZ

SKY MASTER KÖPRÜLÜ TİP ÇİFT KOLONLU İŞLEM MERKEZLERİSKY MASTER KÖPRÜLÜ TİP ÇİFT KOLONLU İŞLEM MERKEZLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SKY MASTER WERKZEUGMASCHİNEN KRAFT FİRMASI ALMAN FİRMASI OLUP, 25 YILI AŞKIN SÜREDİR KÖPRÜLÜ İŞLEM MERKEZLERİ, DİK İŞLEM MERKEZLERİ, CNC ÖZEL TİP TAŞLAMA MAKİNELERİ ÜRETMEKTEDİR. ÖZELLİKLE HİGH SPEED KÖPRÜLÜ TİP İŞLEM MERKEZLERİ KONUSUNDA ÇOK HASSAS MAKİNELER ÜRETMEKTEDİR. EN ÖNEMLİ AVANTAJI ÜRETMİŞ OLDUĞU TÜM MAKİNELERE AİT DÖKÜM VE AKSAM PARÇALAR UZUN SÜRE SABİT ISI DERECESİ SAĞLAYAN ÖZEL ATÖLYEDE BEKLETİLİR VE AYNI ISI DERECESİNE GELDİKTEN SONRA MALZEMELER BİRLEŞTİRİLİR VE MONTAJI YAPILIR. BU SAYEDE MALZEMELERDE VE EKİPMANLARDA HERHANGİ BİR DÖNME VEYA ESNEME OLMAMAKTADIR. ÇALIŞMA HASSASİYETİ AÇ SINDAN ÇOK BÜYÜK ÖNEM ARZETMEKTEDİR.

KOWAY METAL TAKIM TEZGAHLARIKOWAY METAL TAKIM TEZGAHLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.