MyTuyap

MyTüyap ile fuarlar cebinizde


MyTüyap, katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize daha iyi bir fuar deneyimi sunmak için hizmet ve ürünlerimizi dijital dünyaya taşıyan bir mobil ve web platformudur. Fuarcılık endüstrisinde yeniçağı temsil eden MyTüyap, yüksek iş verimliliği ve bilgiye kolay erişim sağlar.
 
MyTüyap mobil uygulaması detaylı katılımcı arama, kartvizit değişimi, fuar takvimi ve e-yaka kartı özellikleriyle eşsiz ve kolay bir fuar deneyimi sunar.
 
Katılımcılar ve Ürünler:
MyTüyap, Tüyap Fuarcılık tarafından düzenlenen güncel ve gelecek tüm fuarların katılımcı, ürün, yerleşim planı ve etkinlik planı gibi bilgilerine erişim sunar. On binlerce katılımcı, ürün detayı MyTüyap ile parmaklarınızın ucunda.
 
Kartvizit Değişimi
Mobil uygulamanın kartvizit değişimi özelliğinden faydalanarak diğer kullanıcıların e-yaka kartlarında bulunan QR kodunu okutmak suretiyle bilgilerini kaydedebilir, MyTüyap Arkadaşlarım altında bu kişileri görüntüleyebilir ve kendinize notlar oluşturabilirsiniz.

Fuar Hakkında Bilgi:
Fuarın ziyarete açık olduğu saatler, yeri, ulaşım alternatifleri, ücretsiz servis saatleri, web sitesi, kapsamı, ziyaretçi ve katılımcı profili gibi bilgilere “Bilgi” bölümünden ulaşabilirsiniz. “Etkinlikler” bölümünde ise fuar süresince düzenlenecek etkinlik takvimine ve etkinlik ile ilgili tüm bilgilere göz atabilirsiniz.
 
Profilim ve Favorilerim:
Fuara ücretsiz* girmek ve sizin için özelleştirilmiş bir fuar deneyimi yaşamak için bireysel profilinizi oluşturun. Daha önceden fuarlara kayıt olduysanız yaka kartınız üzerindeki barkodu okutarak profilinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Katılımcı firmalar, ürünler ve etkinlikler içinden favorilerinizi belirleyebilir ve fuar deneyiminizi daha etkin hale getirecek kişiselleştirilmiş listeler oluşturabilirsiniz.
 
E-Davetiye
Uygulama içindeki kayıt formunu doldurarak ücretsiz* e-davetiyenizi alabilirsiniz. Daha önceden kayıt olduğunuz fuarlarda ise fuara giriş yapmak için kullanabileceğiniz barkodu bu bölümde görüntüleyebilir, hiç beklemeden fuar alanına giriş yapabilirsiniz.
 
Tüyap – Dünya Ticaretinin Buluşma Noktası

http://mytuyap.com/app/
 
* Bazı fuarlarda giriş ücreti ödenmesi gerekebilir veya özel davetli listesi dışında ziyarete kapalı olabilir.
 
 

MYTÜYAP'I HEMEN İNDİRİN